Ata Grup Konut Yapı İnşaat – Atagrup.com.tr

Image

ATAGRUP olarak işimize duyduğumuz saygı, hayata duyduğumuz saygıdır. Bu yüzden biz hayata geçirdiğimiz projelerde yalnızca hayat konforunu değil, hayatın devamlılığını da sağlayan ilkelere özen gösteriyoruz.

Yeşilkent 213/A Orhan Veli Cd.
Esenyurt/İstanbul 34522
0 (212) 450 67 67

info@atagrup.com.tr

© 2022 Atagrup.com.tr - Sitenin tüm hakları saklıdır.

Meydan Çeşme Projesi

İstanbul’ da parlayan projemiz.
0 dk
Metroya Ulaşım
Spor Alanı
Yüzme Havuzu
Çocuk Oyun Parkı
Kapalı Otopark
Güvenlik Sistemleri
Merkezi Sistem
Isı & Ses Yalıtımı
Fiber İnternet
Yangın Söndürme Sistemi
Jeneratör
Akıllı Ev Sistemi
Yeşil Alanlar
Proje Özellikleri:
İstanbul’un kalbinde, yaşamın dinamizminden kopmadan, konfor içinde yaşayacağınız, seçkin konut, seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz edin Meydan Çeşme ’de her zaman kazanacaksınız..
Bölgedeki düzenli bulvarlar ve kavşaklar sayesinde trafik sorununun yaşanmadığı, sahil yolu, TEM ve E-5 gibi ana arterlere hemen bağlanlabilen, semt sakinlerinin 10 dakika içinde Atatürk Havalimanı’na ulaşabildiği eşsiz bir lokasyon…
Havaray ve Metro ile tüm İstanbul iki adımda… Söğütlüçeşme Meydanında konumlanan projemiz ile 3dk mesafedeki Halkalı Meydan Metrosu ve yürüme mesafesindeki Havaray (Sefaköy-Halkalı-Başakşehir ) hattı sayesinde; kapınızın önünden tüm İstanbul’a hızlı erişim ayrıcalığına sahip olacağınız eşsiz bir proje…
Deniz ve göl manzarası salonda… Manzaranızı, doğanın eşsiz renkleri, dinginlik veren göl ve deniz manzarası ile doldurun. Meydan Çeşme, mimari yapısı ve konumuyla, farklı daire seçeneklerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.
Üst katlardaki daireleri ile manzaranızı, yeşilin tüm tonlarına bürünmüş rekreasyon alanı, eşsiz göl seyri ile doldurabilirsiniz. Meydan Çeşme size daha dingin, daha ferah ve daha renkli bir yaşam sunuyor.
Proje Konumu:

3 Boyutlu Mimari Çizimler

Kat Planları

360 Sanal Tur