Ata Grup Konut Yapı İnşaat – Atagrup.com.tr

Image

ATAGRUP olarak işimize duyduğumuz saygı, hayata duyduğumuz saygıdır. Bu yüzden biz hayata geçirdiğimiz projelerde yalnızca hayat konforunu değil, hayatın devamlılığını da sağlayan ilkelere özen gösteriyoruz.

Yeşilkent 213/A Orhan Veli Cd.
Esenyurt/İstanbul 34522
0 (212) 450 67 67

info@atagrup.com.tr

© 2022 Atagrup.com.tr - Sitenin tüm hakları saklıdır.
Emlak Kulisi

Emlak Kulisi

Esenyurt’ta yeni bir proje hayata geçiyor. Bölgenin köklü inşaat yatırımcılarından Ata Grup’un hayata geçirdiği Esbahçe ve Parkİstanbul Konakları Esenyurt’ta ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir yaşam vaad ediyor…

İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Esenyurt’ta yeni bir proje hayata geçiyor. Bölgenin köklü inşaat yatırımcılarından Ata Grup’un hayata geçirdiği Esbahçe ve Parkİstanbul Konakları Esenyurt’ta ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir yaşam vaad ediyor… 8 Eylül’de gerçekleşen projenin lansmanına Esenyurt Belediye Başkan Vekili Gürbüz Süleymanoğlu, Esenyurtlu iş adamları ve  Ata Grup  Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ata Grup’un Esenyurt’ta 11.500 metrekare alan üzerinde inşaatına başladığı EsBahçe  ve  Parkİstanbul  Konakları, 184 özel konuttan oluşuyor. Sadece 3+1 dairelerin yer aldığı proje Esenyurt’ta aile yaşamını özleyenler için nitelikli ve kaliteli bir yaşam sunuyor.

Bölgenin çekim merkezi Yeşilyurt mahallesinde Esenyurt Devlet Hastanesi’nin tam karşısında yer alan EsBahçe ve Parkİstanbul Konakları, Yeşilkent güzergahı üzerinde yer almaktadır. Merkezi konumu nedeniyle ulaşım sorunu olmayan projede konutların yanı sıra yatırım yapmak isteyenler için ticari alanlar da satışa sunuluyor.

Ata Grup Yönetim Kurulu Başkanı Semih Aytek, bölgenin en eski yatırımcılarından olduklarını belirterek “Esenyurt’a 1978’lı yıllarda geldik. Burada ticarete atıldık, büyüdük. Daha önce Eskonak,Escity, Eslife, Escenter inşaat projelerini gerçekleştirdik. Şimdi ise Esenyurt’un en çok ihtiyacı olan nitelikli, geniş aile yaşamına uygun EsBahçe ve Parkİstanbul Konaklarını hayata geçiriyoruz. Projemizi bölgede yaşayan insanların modern konut ihtiyaçlarını ön planda tutarak geliştirdik. Yaşam alanlarına öncelik verdik. Kendi öz kaynaklarımızla 30 milyon TL yatırımla gerçekleştirdiğimiz yeni konut projemizi, 15 ay gibi çok kısa bir sürede  teslimatını gerçekleştirip,satmayı hedefliyoruz. Eylül ayında dairelerin yüzde 30’nu satmayı planlıyoruz” dedi.

Aytek; Esenyurt’un güvenilir, kaliteli konutlara ve ofislere ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, kendi yaptıkları projenin yüksek katlı olmamasına, daire sayısının daha az olmasına ve projenin tamamının 3+1 olmasına dikkat ettiklerini belirtti. Aytek, “Geniş m2’ye sahip yaşam alanlarında  aile yaşantısına ve komşuluk ilişkilerine önem vererek projeyi tasarladık” dedi.

Aile yaşamına uygun yerleşim…

Esenyurt’da yapımına başlanan Esbahçe ve Parkİstanbul Konakları, 11 ve 12 katlı 4 ayrı bloktan oluşuyor. EsBahçe’de yer alan 2 blokta toplam 88 daire, Projenin diğer etabı olan EsParkİstanbul Konakları’nda ise 96 daire bulunuyor. EsBahçe ve Parkİstanbul Konakları’nda 184 konutun yanı sıra Bloklar arasında geniş mesafenin bulunduğu alan site sakinleri için huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı olarak tasarlanmış. Sitenin sosyal alanında; çocuk oyun alanları, botanik havuzu, yürüyüş parkurları,kamelya, kapalı otapark, kameralı sistem 24 saat kameralı sistem güvenlik ve spor salonun yer aldığı etapta daireler 125m2 dir.

Ticari alanlar farklı metrekarelerde tasarlanmış

Bölgenin aynı zamanda bir ticaret merkezi olması nedeniyle 40 farklı tipte ticari alan da satışa sunuluyor. Projede alternatif olarak farklı farklı tasarlanan dükkanların  metrekaresi 32 ile 350m2 metrekare arasında değişiyor.EsBahçe ve Parkİstanbul Konakları’nda daireler, 8 Eylül’de yapılan lansmana özel %5 indirim kampanyası ile satışa çıkıyor.  3+1 daireler kat planlarına ve cephelerine göre 250  – 280 bin TL arasında satışa sunuluyor.Esenyurt’un sürekli gelişen ve modernleşen hayatı içerisinde Ata Grup’un hayata geçirdiği EsBahçe ve Parkİstanbul Konakları, yeni bir yaşam sözü verirken aynı zamanda karlı ve kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.